Ja, ik wil groeien!
DurasunZonnepanelen, batterijen en energiebeheer6 maanden

108 zonnepaneleninstallaties in 6 maanden, in een verzadigde markt

Durasun kreeg in 6 maanden 1.084 leads aan €42 per lead. Ongeveer 10% werd klant: 108 installaties, aan een kleine €420 advertentiebudget per klant.

108installaties in 6 maanden
1.084leads
€420advertentiebudget per klant
IHet vertrekpunt

Zonnepanelen zijn een van de moeilijkste sectoren om in te adverteren: de markt is verzadigd en de concurrentie groot. Een frisse insteek en een heel nauwe opvolging van de campagnes maakten het verschil.

De website van Durasun
IIWat we bouwden

Zo pakten we het aan voor Durasun.

De insteek

Opvallen in een verzadigde markt

Zonnepanelen is een markt vol concurrentie. We begonnen met een analyse: wat kan Durasun wat anderen niet kunnen, waar zit de pijn van de koper, en hoe vang je de aandacht tussen alle andere aanbieders?

Na testen bleek besparen op de energierekening de insteek die het beste werkt, en daar stuurden we alle campagnes op.

Video-advertenties

De advertenties

Een paar van de echte advertenties die we voor Durasun maakten. Elke versie opent met een andere hook, zodat de campagne leert welke boodschap het best werkt.

Google Ads

Google: eerlijk over wat niet werkte

Zoekcampagnes op zonnepanelen haalden niet genoeg: grote leadplatformen geven daar elke maand tienduizenden euro's uit. De zoekcampagne op de merknaam werkt wel, en vangt goedkoop iedereen op die Durasun via de andere kanalen leerde kennen.

Google-zoekadvertentie
Google-zoekadvertentie
Facebook en Instagram

Facebook en Instagram: flexibel testen

Op Meta draaiden campagnes voor tijdelijke promoties, het energiemanagementsysteem, batterijen, Batibouw en een aparte campagne voor bedrijven. We vonden er zelfs een nieuwe salesmanager mee, in minder dan 2 maanden.

Facebook-advertentie
Facebook-advertentie
YouTube

YouTube: het gesprek met de klant

In een professioneel gefilmde video legt Durasun uit waarom zonnepanelen een goed idee zijn, en waarom zij de beste keuze zijn. De video's gingen naar mensen die al eerder zonnepanelen opzochten.

De landingspagina

Het formulier onderaan won

We testten een formulier bovenaan de pagina tegen eerst uitleg, reviews en voordelen, met het formulier onderaan. De tweede versie haalde meer leads.

Landingspagina
Landingspagina
YouTube-advertentie voor Durasun
YouTube-advertentie
IIIHet resultaat

Wat het Durasun opleverde.

354.248Mensen bereikt
6.376Mensen geklikt
1.084Leads
108Klanten
Advertentiebudget€45.528
Kost per lead€42
Van lead naar klant10%

Over 6 maanden, via Google, Meta en YouTube.

Veelgestelde vragen over Durasun

Wat heeft Onelife voor Durasun bereikt?

Durasun kreeg in 6 maanden 1.084 leads aan €42 per lead. Ongeveer 10% werd klant: 108 installaties, aan een kleine €420 advertentiebudget per klant.

Wat kostte een lead voor Durasun?

Een lead kostte €42 aan advertentiebudget. Met €45.528 budget kwamen er 1.084 leads binnen, waarvan 10% klant werd (108).

Via welke kanalen adverteerde Durasun?

Durasun adverteerde via Google, Meta en YouTube. Welke kanalen we inzetten, kiezen we per bedrijf op basis van waar de klanten zitten en hoe ze kopen.

Kan Onelife dit ook voor mijn bedrijf doen?

Dat bekijken we in een gratis strategiegesprek: we kijken naar je markt, je klantwaarde en je capaciteit, en zeggen eerlijk wat realistisch is. Liever geen risico? Dan kan je per afspraak betalen, als je in aanmerking komt.

Zo'n verhaal voor jouw bedrijf?

Beantwoord 3 korte vragen en plan meteen je gratis strategiegesprek.