Ja, ik wil groeien!
BetondecorGepolierde betonvloeren en beton ciré1 jaar

208 nieuwe projecten in één jaar voor een betonvloerspecialist

Betondecor kreeg in één jaar 1.490 leads aan €25 per lead. Bijna 15% werd klant: 208 nieuwe projecten, en bijna 1 miljoen mensen in de regio zagen de advertenties.

208nieuwe projecten in 1 jaar
1.490leads
€25per lead
IHet vertrekpunt

We promootten een uniek aanbod dat bij geen enkele concurrent te vinden was. Betondecor was al een groot bedrijf en groeide met deze campagne nog flink verder.

Website
IIWat we bouwden

Zo pakten we het aan voor Betondecor.

De insteek

Een aanbod dat geen concurrent had

Voor we adverteerden, zaten we samen met Betondecor om uit te zoeken wat hen anders maakt. Daar kwam een unieke actie uit: de kleur van de vloer gratis. Geen enkele concurrent pakte daarmee uit.

Facebook en Instagram

Facebook en Instagram

Een betonvloer is gewild in België. Met die unieke actie kwamen er snel en regelmatig leads binnen, aan €25 per stuk, en bijna 1 miljoen mensen in de regio zagen de advertenties.

Facebook-advertentie
Facebook-advertentie
Het formulier

Een formulier dat de kleine projecten eruit haalt

Samen met de klant stelden we een vragenlijst op in het formulier. Wie niet echt interesse heeft of een te klein project heeft, valt er meteen uit.

Meer vragen betekent minder leads, maar betere. Zo werd bijna 15% van de leads klant.

Aanvraagformulier
Aanvraagformulier
IIIHet resultaat

Wat het Betondecor opleverde.

967.531Mensen bereikt
19.350Mensen geklikt
1.490Leads
208Klanten
Advertentiebudget€37.264
Kost per lead€25
Van lead naar klant14%

Over 1 jaar, via Facebook en Instagram.

Veelgestelde vragen over Betondecor

Wat heeft Onelife voor Betondecor bereikt?

Betondecor kreeg in één jaar 1.490 leads aan €25 per lead. Bijna 15% werd klant: 208 nieuwe projecten, en bijna 1 miljoen mensen in de regio zagen de advertenties.

Wat kostte een lead voor Betondecor?

Een lead kostte €25 aan advertentiebudget. Met €37.264 budget kwamen er 1.490 leads binnen, waarvan 14% klant werd (208).

Via welke kanalen adverteerde Betondecor?

Betondecor adverteerde via Facebook en Instagram. Welke kanalen we inzetten, kiezen we per bedrijf op basis van waar de klanten zitten en hoe ze kopen.

Kan Onelife dit ook voor mijn bedrijf doen?

Dat bekijken we in een gratis strategiegesprek: we kijken naar je markt, je klantwaarde en je capaciteit, en zeggen eerlijk wat realistisch is. Liever geen risico? Dan kan je per afspraak betalen, als je in aanmerking komt.

Zo'n verhaal voor jouw bedrijf?

Beantwoord 3 korte vragen en plan meteen je gratis strategiegesprek.